Шановні покупці. З технічних причин сайт тимчасово не обслуговується.

вилки для велосипедів

На сторінці:
Сортувати:

Вилка велосипедна жорстка на Україну 28

довжина труби 23,5 см довжина різьблення 11см діаметр 2,5 см (дюйм)..

102.86 грн

Вилка велосипедная жесткая под тормоза (28") "MD",черные, синие, зеленые Немає в наявності

Вилка велосипедна жорстка під гальма 28MD , чорні, сині, зелені

довжина труби 23,5 см довжина різьблення 11см діаметр 2,5 см (дюйм)..

164.02 грн

вилки для велосипедів

Велосипедна вилка – дуже важлива частина велосипеда, за своєю суттю – це амортизатор – багатофункціональний механізм рульового управління велобайка, що утримує його переднє колесо і з'єднує безпосередньо вісь колеса і кермо. Від складності цього механізму залежить ефективність амортизації, швидкість і плавність катання і звичайно ж ціна велосипеда в цілому. 

Якщо У Вас виникла необхідність заміни вилки (в разі поломки або з'явилося бажання вдосконалити свій велобайк), Вам необхідно звернутися до перевірених постачальників якісних велозапчастин і купити вилку для велосипеда яка прослужить Вам довгий термін. 

Основні функції велосипедної вилки

  • Вилка забезпечує в точності поворот колеса велосипеда згідно з кутом повороту керма.
  • Безпомилково утримує правильну траєкторію колеса, завдяки наявності властивості торсіонної жорсткості конструкції.
  • Компенсує навантаження при гальмуванні переднім гальмом. 
  • Служить для утримання осі переднього колеса.
  • При швидкісній їзді по нерівній місцевості забезпечує плавну і безпечну їзду, завдяки якісній і міцної конструкції.

В інтернет-магазині «Velo Trend» купити велосипедні вилки можна різної конструкції і для велосипедів різних моделей.

Розрізняють кілька типів конструкції велосипедних вилок:

  • жорстка вилка (має найпростішу конструкцію без рухомих частин і встановлюється на шосейні, міські та дитячі велосипеди, і ціна таких виделок не велика),
  • амортизаційна вилка (більш складної конструкції і дорожче за ціною, ніж жорстка вилка, має пружинні елементи і, в основному, встановлюється на гірські велобайки. Такий тип вилок зібраний з великої кількості деталей і відповідно важче, ніж вилка жорсткого типу, а рухомі деталі вимагають періодичної змащення),
  • повітряно-масляна і повітряна вилка (також їх конструкція складна і встановлюються вони на велосипеди для професіоналів, виконує роль пружини тут стиснене повітря, який закачується в повітряну камеру насосом),
  • олійно-пружинна вилка (найбільш затребувана в застосуванні на професійних спортивних велосипедах. В її устрій задіяні одночасно масляний картридж і сталева пружина).                  

Пристрій велосипедної вилки 

Велосипедні вилки

Шток – це труба, що проходить через рульовий стакан рами і закріплена в короні.

Корона – це силова частина, що з'єднує ноги і шток вилки. 

Ноги – це напрямні елементи, по яких рухаються штани вилки.

Штани –це рухома частина у вилках амортизаційної конструкції на яку кріпиться колесо. Вона складається з двох склянок, сполучених між собою жорсткою скобою (горила).

Кріплення дискового гальма –це порожнисті стійки мають внутрішню різьбу для закріплення каллипера (велосипедного супорта).

Дропаути – розташовуються внизу штанів і являють собою осьові кріплення. Вони можуть бути як суцільнолитого відливу з вилками (для більш дешевих моделей велосипедів), так і відливатися окремо з нержавіючої сталі (дорожчі за ціною, але якісні, оскільки не іржавіють під час експлуатації і переважно ними оснащуються професійні байки).

Брейк-боси – являють собою дві осі з внутрішньою різьбою на які одягаються важелі гальм кантиливерного типу або ві-брейки (V-brake).

Купити в Україні вилки для велосипеда різного застосування і виготовлені з якісного матеріалу, можна, скориставшись послугами інтернет-магазину «Velo Trend». Продавець консультант допоможе вам у правильному виборі покупки, швидко оформити замовлення і доставку за місцем вимоги.