Шановні покупці. З технічних причин сайт тимчасово не обслуговується.

Велосипеди

На сторінці:
Сортувати:
Велосипеди

Велосипед – це модний, зручний, екологічний вид транспорту, і до того ж, дуже давній. Протягом багатьох століть дивовижні конструкції велосипедів переживали безліч варіантів змін і досі продовжують удосконалюватися. Сучасні інноваційні технології дозволяють зараз оснастити байк крутими якісними велозапчастями на професійному рівні.

Український ринок з продажу велосипедів пропонує дуже великий асортимент цього двоколісного транспорту. Кожен бажаючий може купити в Україні велосипед в залежності від поставленої мети пересування і наявності фінансових коштів. 

Такі види велобайків, як: дитячі і підліткові, міські, гірські, шосейні, туристичні можна купити в нашому інтернет-магазині «Velo Trend».

Як правильно вибрати велосипед 

Перш, ніж купити велосипед, визначитеся, для якого виду катання і для їзди по якій місцевості він Вам потрібен. Адже, залежно від цього, велосипеди поділяються на:

  • міські (призначені для спокійної їзди по вулицях міст і селищ, або заміських виїздів),
  • гірські (краще для їзди по горбистій місцевості і користуються попитом серед любителів такого стилю катання, як крос кантрі), 
  • шосейні (призначені для швидкісної їзди по якісним рівним дорогам), 
  • туристичні (надійні та витривалі, які призначені для подолання великих відстаней на протязі багатьох днів і ночей), 
  • екстремальні (говорять самі про себе, так як призначені для екстремальних видів спортивного катання і виконання різноманітних трюків).

Якщо Ви визначилися з видом катання, то наступне, на що слід звернути увагу, перед тим, як купити велосипед – це дизайн і фірма-виробник. Жіночий тип велика більш витончений і легше по вазі, ніж чоловічий, і може мати яскраве забарвлення. Чоловіки обирають для себе більш строгий дизайн.

Що б забезпечити комфорт під час їзди і не порушити поставу, дуже важливо правильно вибрати сідло. Адже моделей сідел з різними модифікаціями дуже багато: одні призначені для спортсменів професіоналів, інші – для любителів. Розрізняють сідла для чоловіків і для жінок. Сідайте на велосипед і відчуйте, чи зручно Вам буде сидіти. 

Наступний момент вибору – це легкість роботи педалей. По-перше, Ви повинні вільно діставати до педалей, сидячи на сідлі і по-друге, при крутінні не повинно бути ніяких неприємних відчуттів.

Дуже важливий нюанс при виборі велосипеда – це система амортизації. Адже вона забезпечує максимальні зручності під час пересування. 

В залежності від виду амортизації, велобайки ділять на три групи:

  • Ригиды (велосипеди без амортизаторів, маю міцну раму і жорстку вилку. Це, в основному шосейні велосипеди і складні, які розвивають велику швидкість по рівній трасі, і не призначені для катання по купинах і пагорбах).
  • Хардтейлы (найбільш поширений вид велосипеда. Це можуть бути гірські, туристичні та міські моделі, які забезпечуються однієї передньої амортизаційної вилкою, пом'якшувальної удари переднього колеса при їзді по нерівних дорогах. Однак, швидкісною їздою на такому хардтейле порадіти не доведеться).
  • Двопідвіси (велосипеди, які забезпечуються передніми і задніми амортизаторами. Вони набагато важче і складніше в обслуговуванні, але з легкістю долають нерівності доріг. В основному – це гірські велобайки).

Де купити підходящий для себе велосипед

Якісний велосипед з надійною складанням всіх комплектуючих деталей, ви зможете підібрати для себе під свій зріст і вагу, і купити в інтернет-магазині «Velo Trend».

Компетентний менеджер проконсультує Вас з усіх питань, допоможе підібрати відразу потрібні велозапчастини і велоаксесуари у відповідності з моделлю вашого велобайка, які також можна купити в нашому інтернет-магазині в Харкові. Доставка можлива в усі регіони України.

Приємних Вам покупок і вело поїздок!