Шановні покупці. З технічних причин сайт тимчасово не обслуговується.

Про магазин

Velo Trend (Вело Тренд) - інтернет-магазин доступних і якісних велосипедів, велоаксесуарів і велозапчастей.

Для наших покупців ми намагаємося завжди зробити ціну доступнішим і підібрати якомога якісніший товар. Ми стежимо за всією продукцією і дуже ретельно перебираємо шлюб. За багато час роботи з велосипедами, ми повністю дізналися всі про них, і з радістю відповімо на всі Ваші питання, допоможемо підібрати необхідну деталь або аксесуар до вашого велосипеду.

Своїм бездоганним працею і уважним ставленням до клієнтів, ми заслужили відмінну репутацію - це підтверджується тільки позитивними відгуками вдячних клієнтів.

Інтернет-магазин Velo Trend має великий вибір моделей велосипедів і аксесуарів для будь-якої вікової категорії, тому у нас можна купити відразу для всіх членів сім'ї цікаву для них вело техніку.

Деякі постійні клієнти називають наш інтернет-магазин «сімейним», так як знайшли в одному каталозі необхідні запчастини і велоаксесуари відповідні для велосипедів всієї родини.

Наші менеджери уважно ставляться до вимог своїх покупців і намагаються якісно їх обслужити, щоб постійним клієнтам хотілося знову прийти за новими запчастинами і вело аксесуарами саме до нас. Адже ми постійно працюємо над розширенням тільки якісних видів вело товарів.